選單

Yasal

Acer Inc. (8/F, No. 88, Sec. 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi, New Taipei City 221, Tayvan R.O.C.) ve dünyadaki şirketlerinin bir listesine buradan ulaşılabilir. ("Acer") bu sitede bulunan herhangi bir materyalin bundan böyle yetkisiz kullanımının telif haklarını, ticari marka kanunlarını, gizlilik ve aleniyet kanunlarını ve iletişim yönetmeliklerini ve ilgili mevzuatı ihlal edebileceğini hatırlatır.

Telif Hakkı

Acer'ın internet sitesindeki tüm bilgi veya materyaller ("Materyaller") Acer tarafından veya diğer üreticiler tarafından sağlanmaktadır. Acer, Acer ile olan sözleşmenizdeki maddelere uygun olarak bu internet sitesindeki belgeleri ve ilgili grafikleri yüklemeniz, çoğaltmanız ve dağıtmanız için size yetki verir. Eğer Acer ile bir sözleşmeniz yok ise, bu belgeleri ve ilgili grafikleri, sadece kişisel, ticari olmayan kullanımınıza yönelik (tüm telif ve mülkiyet hakları korunmak kaydıyla) kullanma yetkisine sahip olursunuz ve Acer'dan özel yazılı bir izin almadan, bunları çoğaltamaz, sergileyemez, dağıtamaz veya aksi halde herhangi bir ticari amaç ile kullanamazsınız.

Kullanıcı Yanıtları

Acer internet sitesine gönderdiğiniz herhangi bir bilgi veya materyal veya fikir, gizli olmayan ve telif ile korunmayan olarak sayılacaktır ve Gizlilik Bildirimine göre ele alınacaktır. Bu siteye herhangi bir yasadışı, tehdit edici, iftara niteliğinde, lekeleyici, müstehcen veya pornografik öğeler içeren materyal, küfür içeren materyal veya yasayı ihlal eden başka materyal gönderimi veya bu siteden söz edilen materyallerin iletimi yasaktır. Acer bu siteye gönderilen kullanıcı yanıtlarını denetleyebilir ama denetleme zorunluluğu yoktur ve Acer herhangi bir kullanıcıdan gelen iletişimin içeriği ile ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmez.

Ticari marka

Bu sitede gösterilen ticari markalar, logolar ve hizmet işaretleri (toplu olarak "Ticari markalar") aşağıdaki tabloda sıralananlar dahil ama onlar ile sınırlı olmamak kaydıyla A.B.D.'de ve diğer ülkelerde Acer Inc.'in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Başka tüm markalar ve ürün adları, ilgili şirketlerin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, Acer'ın veya sitede gösterilen ticari markaların sahibi olan bir üçüncü tarafın izni olmadan sitede gösterilen ticari markaların kullanımı ile ilgili lisans veya kullanım hakkını ima ile, dava engeli ile veya başka bir şekilde veriyor olarak yorumlanamaz. Bu Sitede gösterilen ticari markaların veya başka herhangi bir içeriğin amacı dışında kullanımı kesinlikle yasaktır. Acer'ın fikri mülkiyet haklarını cezai takibat da dahil olmak üzere mevzuatta yer alan en geniş kapsam dahilinde kullandığını bilmeniz gerekmektedir.


Yazılım Bilgileri

Bu siteden indirilen herhangi bir yazılımın kullanımı, yazılım ile birlikte verilen yazılım lisansı anlaşmasındaki lisans şartlarına tabidir. Uygun yazılım lisansı anlaşmasının şartlarını okuyup kabul etmeden yazılımı indirip yükleyemezsiniz. Sistemler ile paket şeklinde verilen bazı yazılımlar (var ise) perakende versiyonundan farklılık gösterebilir ve kullanıcı kılavuzlarını veya tüm program işlevselliğini içermeyebilir.

Yasal Uyarı

Acer bu internet sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu veya uygunluğu ile ilgili olarak herhangi bir amaç doğrultusunda bir fikir belirtmez ve bilgiyi güncellemek için bir taahhütte bulunmaz. BU BİLGİ "OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR VE ACER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUN OLARAK VEYA FİKRİ MÜLKİYETİN İHLAL EDİLMEMESİ İÇİN İMA EDİLEN TİCARİ GARANTİLER DAHİL AMA BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKSIZIN AÇIK VEYA İMA EDİLEN VEYA YASAL TÜM GARANTİLERİ İNKAR EDER. Acer sitede veya tanımlanan ürünler ve/veya programlar ile ilgili olarak herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Geçerli kanunlar, ima edilen garantilerin dahil edilmemesine izin vermeyebilir, o zaman yukarıda belirtilen hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

ACER ZARARLARIN OLUŞABİLECEĞİ KONUSUNDA UYARILMIŞ OLSA DA, HİÇBİR ŞEKİLDE ACER VEYA TEDARİKÇİLERİ INTERNET SİTESİNE VEYA BU SİTEYE BAĞLI OLAN HERHANGİ BİR İNTERNET SİTESİNİN KULLANIMI VEYA İCRA EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK, BU SİTELERİN HERHANGİ BİRİNDEKİ MATERYALLERDEN VEYA BİLGİLERDEN, VEYA SÖZLEŞMEDEKİ VEYA HAKSIZ FİİLDEKİ HERHANGİ BİR MUAMELEDEN KAYNAKLANACAK KAR VEYA VERİ KAYBI DAHİL HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, ÖZEL, DOLAYLI, RASLANTISAL VEYA BAĞLI ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. GEÇERLİ KANUNLAR BELİRLİ ZARARLARIN HARİÇ BIRAKILMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEYEBİLİR BU DURUMDA YUKARIDA BELİRTİLEN SINIRLAMALAR VE HARİÇ BIRAKILMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYACAKTIR.

Diğer Internet Sitelerine Bağlantılar

Üçüncü taraf Internet sitelerine bu siteden verilen bağlantılar sadece sizin yararınız için sunulmuştur. Eğer bu bağlantıları kullanırsanız, siteden ayrılacaksınız. Acer, söz edilen üçüncü tarafların sitelerini gözden geçirmez veya kontrol etmez ve onlarla ilgili bir onay vermez veya bir beyanda bulunmaz. Eğer bu siteden bağlantı verilen herhangi bir üçüncü tarafın sitesine erişmeye karar verirseniz, bunu tamamen riski size ait olmak üzere yaparsınız.

* Acer bu ilkeyi herhangi bir zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Burada yer alan bildirim önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

* Acer Inc. tarafından güncellenmiştir. Hukuk Departmanı, Ağustos 2020.